Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

Przeszukaj z ponad 25000 dostępnych ofert w Polsce z Współlokator
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

"Niezawodna baza ogłoszeń!"
Robert, Warszawa
"Polecam ten wspaniały serwis!"
Marta, Kraków
"Świetny portal. Polecam!"
Julia, Poznań

Wrzeszcz PLN500 na miesiąc
Tadeusz, 68 lat, Mężczyzna, Inny
Super standard equipment. Completely adapted for the residence of students: including desks, bookcases. Large kitchen with appliances: dishwasher dishes, washing machine, refrigerator. Two independent... więcej..
Centrum PLN400 na miesiąc
Dzidka, 40 lat, Kobieta, Student
Ładne 2-osobowe pokoje w mieszkaniu studenckim /4-pokojowym/ super lokalizacja, obok Deptaka sopockiego, 4min.do SKM, 5min. do Uniwersytetu. Pokoje są różnej wielkości- od 13m kw do 27m kw, są w pełni... więcej..
Centrum PLN380 na miesiąc
Dzidka, 40 lat, Kobieta, Student
Szukam współlokatorów do ładnych, przestronnych 2-osobowych pokoi w mieszkaniu studenckim. Piękna lokalizacja: ok. 50m od sopockiego deptaka, 4 minuty do PKP i SKM, 6 minut do UG. Pokoje są niezależne... więcej..

18 lat, Mężczyzna, Student
Witam! Szukam pokoju 1osobowego, ew. miejsca w 2osobowym z kimś ciekawym .) Cena do 500 z opłatami. Wynajem od października (mandżur chciałbym przywieźć dzień-dwa wcześniej). Lokalizacja umożliwiając... więcej..
Ekaterina nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej więcej..

28 lat, Kobieta, Pracujący
Olga nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór Dwuosobowe pokoi i stancji do wynajęcia w . Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia Dwuosobowe pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz Dwuosobowe pokoju lub współlokatora w to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.