Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 137 rooms available in Wroclaw now!

Stancja Wroclaw, Pokoje do Wynajęcia Wroclaw, Pokoje Wroclaw Wynajem. Znajdź Pokój szybko i łatwo!


Plac Grunwaldzki PLN550 na miesiąc
Marcin , 32 lat, Mężczyzna, Pracujący, Niepalący
WOLNE MIEJSCE w pokoju dwuosobowym dla dziewczyny. Miejsce wolne od 31-09-2014. wszelkie informację pod numerem tel: Mieszkanie studenckie przy ul. Smoluchowskiego we Wrocławiu (obręb Plac ... więcej..
Stare Miasto PLN1000 na miesiąc
Marcin , 32 lat, Mężczyzna, Pracujący, Niepalący
W tej chwili całe mieszkanie jest wynajęte. Jeśli Cię interesuje zostaw wiadomość - gdyby się zwolniło dam Ci nać. DO WYNAJĘCIA POKÓJ W STARYM MIEŚCIE, WE WROCŁAWIU O POWIERZCHNI 16mkw Mieszka... więcej..
Stare Miasto PLN650 na miesiąc
Marcin , 32 lat, Mężczyzna, Pracujący, Niepalący
W tej chwili wszystkie pokoje są wynajęte. Pierwszy wolny pokój będzie w LUTYM. Jeśli interesuje Cię mieszkanie napisz - jak tylko jakiś pokój się zwolni dam Ci znać. Mieszkanie w centrum mia... więcej..

20 lat, Mężczyzna, Student
Issam nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..

24 lat, Mężczyzna, Pracujący
Paweł nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..

23 lat, Kobieta, Pracujący, Niepalący
Szukam mieszkanka z fajnymi ludźmi. Jestem bezkonfliktowa i przyjacielska. ... więcej..
Pokoje do wynajęcia Wroclaw

Wroclaw zamieszkuje ok 633 tys osób. Jest poteznym osrodkiem akademickim, przyciagajacym studentów szeroka oferta edukacyjna a takze perspektywa pracy w jednym z wielu miedzynarodowych koncernów. Wroclaw to miasto unikalne, posiadajace podwójna tozsamosc polska i niemiecka a takze wplywy kresowe, slady austriackie, zydowskie i czeskie. Wroclaw jest idealnym miejscem dla studentów oraz mlodych profesjonalistow zainteresowanych wielokulturowoscia. Jest pierwszym miastem, które rozpoczelo kampanie promocyjna wsród mlodziezy w Europie Wschodniej.

Okolica:
Wroclaw jest podzielony na 48 osiedli. Najwiecej oferowanych pokoi pod wynajem znajduje sie w dzielnicy Krzyki. Wroclaw jest na tyle duzym i zróznicowanym miastem, ze kazdy bez wiekszych problemów powinien znalezc idealne dla siebie lokum czy tez wymarzonego Wspóllokatora.

    Fakty i dane:
  • Sredni stawka wynajecia pokoju:PLN 650
  • Srednia stawka wynajecie kawalerki:PLN 1290
  • Srednia stawka wynajecia mieszkania do 34 m2: PLN 1339
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Wroclaw. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Wroclaw to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Wroclaw - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.