Poland
EasyRoommate PL has 18 rooms available in Fordon now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Fordon PLN550 na miesiąc
Arkadiusz, 21 lat, Mężczyzna, Student
Wynajmę samodzielny pokój (11 m^2) dla jednej osoby najlepiej studenta/studentki (lub pary) w 3 pokojowym mieszkaniu studenckim (dwóch studentów) na Fordonie - osiedle Igrzyskowa. Wyposażenie : sz... więcej..
Fordon PLN380 na miesiąc
Marzena, 21 lat, Kobieta, Pracujący
Do wynajęcia pokoje jedno jak i dwuosobowe w prywatnym domu, akademiku. Dom mieści się Niedaleko UTP, przy lesie , w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe. Pokoje są umeblowane z dostępem do internetu... więcej..
Fordon PLN900 na miesiąc
Arkadiusz, 21 lat, Mężczyzna, Student
Wynajmę samodzielny pokój (20 m^2) dla dwóch osób najlepiej studentów/studentek/pary w 3 pokojowym mieszkaniu studenckim (dwóch studentów) na Fordonie - osiedle Igrzyskowa. Wyposażenie : szafa (... więcej..
Jestem miłą i sympatyczną osobą, która szuka pokoju dla siebie, dwuosobowe mnie nie interesują. Szukam w miarę spokojnych współlokatorów. ... więcej..

23 lat, Kobieta, Pracujący
Poszukuję jednoosobowego pokoju do wynajęcia. Pracuję i jednocześnie studiuję zaocznie. ... więcej..

37 lat, Mężczyzna, Pracujący
i want a cheap room in apt or a house i work on internet designer.. ... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Fordon. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Fordon to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Fordon - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.
Zapomniałeś hasła?

Wpisz poniżej adres email pod jakim zarejestrowałeś się na Wspollokator.pl, a my wyślemy Ci hasło bezpośrednio na skrzynkę!

Proszę wybrać miasto