Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 28 rooms available in Fordon now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Fordon PLN450 na miesiąc
Patryk, 20 lat, Mężczyzna, Student, Niepalący
Mam do wynajęcia dwa pokoje w mieszkaniu studenckim. cena 450/os w 2-osobowym i 550 za pokój 1-osobowy. Mieszkanie jest bardzo przytulne, zadbane i czyste. Świetnie skomunikowane z UTP (6 minut autobu... więcej..
Fordon PLN950 na miesiąc
Wojciech, 25 lat, Mężczyzna, Pracujący
Do wynajęcia pokoje w mieszkaniu M-5 o pow. 74,14 m2 w wysokim standardzie (po gruntownym remoncie). Nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu, bardzo dobra dostępność komunikacyjna (autobusy 70, 72... więcej..
Fordon PLN410 na miesiąc
Marek, 65 lat, Para, Inny
Bydgoszcz Fordon (dobrze skomunikowane z UTP i centrum miasta). Miejsce w pokoju dwuosobowym (mieszkanie studenckie M3 48m², w pełni umeblowane i wyposażone, wynajmę niepalącemu studentowi najchętni... więcej..

20 lat, Kobieta, Student
Poszukuję mieszkania na Fordonie blisko UTP w przystępnej cenie :)... więcej..

19 lat, Kobieta, Student
Szukam pokoju jednoosobowego najlepiej w mieszkaniu studenckim. Ważną cechą mieszkania jest lokalizacja, poszukuje mieszkania w okolicach szpitalu Jurasza bądź uczelni CM.... więcej..

19 lat, Mężczyzna, Pracujący
Szukam pokoju ... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Fordon. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Fordon to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Fordon - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.