Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 113 rooms available in Torun now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Na Skarpie PLN400 na miesiąc
Mili, 18 lat, Mężczyzna, Student, Niepalący
Oferujemy do wynajęcia pokój dla jednej osoby w mieszkaniu trzypokojowym. Mieszkanie ładne, czyste, zadbane, w świetnej lokalizacji. Na wyposażeniu kuchenka gazowa, mikrofalówka, lodówka, toster, pra... więcej..
Chelminskie Przedmiescie PLN550 na miesiąc
Bolek, 23 lat, Kobieta, Pracujący, Niepalący
Do wynajęcia umeblowany pokój o powierzchni ok. 15 m2 w mieszkaniu dwupokojowym. Pokój dla osoby pracującej,niepalącej, spokojnej. W drugim pokoju mieszka osoba pracująca - dziewczyna. Do wspólnego uż... więcej..
Chelminskie Przedmiescie PLN450 na miesiąc
basia, 38 lat, Kobieta, Pracujący
Wynajmę pokój dla 2 osób lub pary. Jest to mieszkanie studenckie, 3 pokojowe, blisko "BUMARU". Pokój 25 m jasny, przestronny, pozostałe pokoje zajmują 2 studentki. Bardzo dobre połączenie do centrum i... więcej..

18 lat, Mężczyzna, Student
Razem z siostrą rozpoczynamy w październiku studia na UMK i szukamy pokoju 2-osobowego w przystępnej cenie.... więcej..
Helo, szukam pokoju, najlepiej jednoosobowego. Jestem osobą kontaktową oraz pomocną. Oferuję miłą, luźną atmosferę, poranny uśmiech i dobrą kawę .D.... więcej..

45 lat, Kobieta, Inny
Szukam 1-os. czystego, niedrogiego pokoju - bez ukrytych opłat itp. na okres roku Kobieta (w śr. wieku, Bez nałogów). Mam niewielki stały dochód, oraz uczę się zaocznie. Szukam spokoju, niemniej, m... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Torun. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Torun to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Torun - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.