Poland
EasyRoommate PL has 2 rooms available in Augustów now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

   
Augustów PLN500 na miesiąc
Wojciech, 25 lat, Mężczyzna, Pracujący, Niepalący
Witam Jestem Wojtek lat 25 mieszkam z kolegą lat 26 Tomkiem poszukujemy pilnie osoby do 3 pokoju. Mieszkanko znajduję się w 4 piętrowym bloku na widzewie-wschodzie klatka zamykana czysta blok oc... więcej..
Augustów PLN500 na miesiąc
Wojciech, 25 lat, Mężczyzna, Pracujący, Niepalący
Witam Jestem Wojtek lat 25 mieszkam z kolegą lat 26 Tomkiem poszukujemy pilnie osoby do 3 pokoju. Mieszkanko znajduję się w 4 piętrowym bloku na widzewie-wschodzie klatka zamykana czysta blok oc... więcej..
Augustów PLN600 na miesiąc
Antek, 25 lat, Mężczyzna, Student, Niepalący
Do końca lipca pokój jeszcze zajmuje mój kumpel. Prawdopodobnie już od początku marca będzie czyściej :) Szukam fajnego lokatora, sam interesuje się filmem, muzyką, dobrą sztuką. Będzie to dla mnie do... więcej..

25 lat, Kobieta, Pracujący, Niepalący
szukam pokoju niedaleko Instytutu Stomatologii na ul. Pomorskiej albo po prostu gdzies w centrum. jestem towarzyska, otwarta na ludzi, bezkonfliktowa. zainteresowanych prosze o kontakt :)... więcej..

21 lat, Mężczyzna, Student, Niepalący
Witam serdecznie Jestem studentem UM II roku stomatologi Poszukuje pilnie pokoju do wynajęcia w okolicy Instytutu Stomatologi na ul. Pomorskiej. Jestem spokojnym kulturalnym facetem bez nałogów (ni... więcej..

25 lat, Mężczyzna, Pracujący
Witam, pracujący poszukuje pokoju do wynajęcia... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Augustów. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Augustów to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Augustów - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.
Zapomniałeś hasła?

Wpisz poniżej adres email pod jakim zarejestrowałeś się na Wspollokator.pl, a my wyślemy Ci hasło bezpośrednio na skrzynkę!

Proszę wybrać miasto