Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 129 rooms available in Lublin now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Czechów Poludniowy PLN450 na miesiąc
Paulina, 20 lat, Kobieta, Inny, Niepalący
Do wynajęcia pokój jednoosobowy - 10 m2 w cenie 450 zł + opłaty w mieszkaniu 4-pokojowym dla osoby niepalącej. Pokój wyposażony w łóżko, szafę i biurko. Mieszkanie jest w pełni umeblowane (lodówka, pr... więcej..
Czechów Poludniowy PLN450 na miesiąc
Paulina, 20 lat, Kobieta, Inny, Niepalący
Do wynajęcia pokój jednoosobowy - 10 m2 w cenie 450 zł + opłaty w mieszkaniu 4-pokojowym dla osoby niepalącej. Pokój wyposażony w łóżko, szafę i biurko. Mieszkanie jest w pełni umeblowane (lodówka, pr... więcej..
Czechów Poludniowy PLN400 na miesiąc
Paulina, 20 lat, Kobieta, Inny, Niepalący
Do wynajęcia pokój jednoosobowy - 6,3 m2 w cenie 400 zł + opłaty w mieszkaniu 4-pokojowym dla osoby niepalącej. Pokój wyposażony w łóżko, szafę i biurko. Mieszkanie jest w pełni umeblowane (lodówka, p... więcej..

20 lat, Mężczyzna, Student
Jesteśmy od 1 pażdziernika studentami pierwszego roku na KUL-u. Jesteśmy zainteresowani wynajmem pokoju 2-osobowego. lub dwóch 1-osobowych.Proszę o kontakt. Z góry dziękuję. Tomasz Piekarz... więcej..

21 lat, Kobieta, Student
Studentka bezpieczeństwa wewnętrznego... więcej..

31 lat, Kobieta, Student
Joanna nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..
Pokoje do wynajęcia Lublin

Lublin zamieszkuje ok 350 tysiecy osób. Jest najwiekszym polskim miastem po wschodniej stronie Wisly oraz regionalnym centrum akademickim tego region. Lublin jest unikalnym miejscem dla studentow stanowia oni 1/3 wszystkich mieszkancow. Studiuje tutaj prawie 90 tysiecy osób, w tym ponad 1,5 tysiecy studentów z zagranicy. To miasto ktore za sprawa mieszania sie kultur, narodow i religii tworzy niepowtarzalny klimat.

Okolica:
Lublin podzielony jest na 26 dzielnic LSM jest jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic dla studentów ze wzgledu na polaczenie z wlasciwie wszystkimi czesciami miasta. Czuby to kolejna preferowana dzielnica przez studentow uwazana za atrakcyjna oraz nowoczesna.

    Fakty i dane:
  • Sredni stawka wynajecia pokoju:PLN 465
  • Srednia stawka wynajecie kawalerki:PLN 890
  • Srednia stawka wynajecia mieszkania do 34 m2:PLN 1021
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Lublin. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Lublin to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Lublin - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.