Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 0 rooms available in Raszyn now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Sorry, there are no rooms available in this location. Be the first one to create a new room Ad.
Raszyn PLN500 na miesiąc
Andrzej, 40 lat, Para, Pracujący
Do wynajęcia pokój 1-osobowy w Raszynie. Wszystkie opłaty wliczone w cenę czynszu. Łazienka na piętrze, mozliwośc korzystania z kuchni, a także podwórza (ognisko, grill itp.)... więcej..
Raszyn PLN500 na miesiąc
Andrzej, 40 lat, Para, Pracujący
Do wynajęcia pokój 1-osobowy w Raszynie. Wszystkie opłaty wliczone w cenę czynszu. Łazienka na piętrze, mozliwośc korzystania z kuchni, a także podwórza (ognisko, grill itp.)... więcej..
Raszyn PLN900 na miesiąc
Andrzej, 40 lat, Para, Pracujący
DO WYNAJĘCIA POKÓJ DLA 1 - 2 - 3 OSÓB W RASZYNIE W 2-PIĘTROWYM DOMU JEDNORODZINNYM. W POKOJU: TELEWIZOR, KINO DOMOWE, INTERNET BEZPRZEWODOWY. ŁAZIENKA NA PIĘTRZE. CZYNSZ DLA a lub 2 OSÓB: 900,- ZŁOTYC... więcej..

19 lat, Kobieta, Student
Szukam pokoju do wynajęcia od września najlepiej w okolicach Starego Miasta za max. 800 zł już z opłatami miesięcznie :)... więcej..
hej :) Poszukujemy (2 dziewczyny) pokoju 2 osobowego w pełni umeblowanego,lub osobe która chciała by wynając z nami mieszkanie (mogą byc 2 osoby zawsze taniej :) ) Zależy nam na lokalizacji jak najb... więcej..

33 lat, Mężczyzna, Pracujący
Szukam pokoju na Bemowie do wynajęcia. Mężczyzna, wiek 33 lata, bez nałogów nie palący. Aktywny, sympatyczny, pracujący ... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Raszyn. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Raszyn to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Raszyn - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.