Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 1 rooms available in Raszyn now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

    
Raszyn PLN650 na miesiąc
Js, 65 lat, Mężczyzna, Inny
Uwaga, pokoje wynajmuję bezpośrednio, agencjeproszę o pójście precz. Pokoje do wynajęcia w domu jednorodzinnym w Falentach koło Janek/Raszyna. Spod domu bezpośredni autobus ZTM do Warszawy (10 ... więcej..
Raszyn PLN650 na miesiąc
Js, 65 lat, Mężczyzna, Inny
Uwaga, pokoje wynajmuję bezpośrednio, agencjeproszę o pójście precz. Pokoje do wynajęcia w domu jednorodzinnym w Falentach koło Janek/Raszyna. Spod domu bezpośredni autobus ZTM do Warszawy (10 ... więcej..
Raszyn PLN500 na miesiąc
Andrzej, 40 lat, Para, Pracujący
Do wynajęcia pokój 1-osobowy w Raszynie. Wszystkie opłaty wliczone w cenę czynszu. Łazienka na piętrze, mozliwośc korzystania z kuchni, a także podwórza (ognisko, grill itp.)... więcej..

22 lat, Mężczyzna, Student
Potrzebuję mieszkania na okres 6 miesięcy. Od 15.9.2014 do 15.3.2015. Jestem studentem z Bremen, Niemcy. I w ramach programu Erasmus semestr zimowy mam się uczyc na uniwersytecie warszawskim. ... więcej..

40 lat, Mężczyzna, Pracujący
Pracuję jako informatyk oraz studiuje ( ostatni rok studiów). Jestem osobą bezkonfliktową o łagodnym charakterze. Chętny do pomocy i współpracy. Oprócz nauki i pracy interesuję się żeglarstwem, tańcem... więcej..
Aleksandra nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Raszyn. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Raszyn to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Raszyn - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.