Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 46 rooms available in Gdynia now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Sródmiescie PLN490 na miesiąc
Michał, 22 lat, Mężczyzna, Student, Niepalący
3 Studentów z AM szuka osoby do mieszkania. Jestem Michał i szukam współlokatora/ torki do dzielenia pokoju. Pokój przestronny, własny balkon. Więcej informacji priv ... więcej..
Centrum PLN400 na miesiąc
milomek, 61 lat, Mężczyzna, Inny, Niepalący
Pokój 10,5 m2, 18,0 m2, meble, kuchnia, łazienka, osobna ubikacja. 400,- zł. Pytania proszę kierować na adres: milomek(małpa)wp(kropka)pl ... więcej..
Leszczynki PLN600 na miesiąc
Artur, 30 lat, Mężczyzna, Pracujący
Witam. Wynajmuje mieszkanie o pow ponad 70m2 w mieszkaniu na Chyloni. Standard mieszkania jest fajny i jest wyposazone. Z wyposazenia jest: zmywarka, mikrofala, kablowka ( jeden TV w duzym pokoju w ... więcej..

20 lat, Mężczyzna, Student, Niepalący
Jestem zainteresowany wynajęciem pokoju jednoosobowego w Gdyni lub Gdańsku. Jestem bezkonfliktowy i w pełni uczciwy. ... więcej..
Jestem artystką która szuka pokoju blisko buwaru bądź skm, chciałabym zamieszkać w 1osobowym umeblowanym pokoju, w dwupokojowym mieszkaniu bądź większym... z pozytywnymi ludźmi, którzy studiują lub p... więcej..

20 lat, Kobieta, Student, Niepalący
Studentka pierwszego roku na WSAiB poszukuje mieszkania - pokoju w pobliżu uczelni, lub w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Możliwość wynajmowania w grupie. Bez nałogów. ... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Gdynia. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Gdynia to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Gdynia - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.