Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 38 rooms available in Gdynia now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Karwiny PLN700 na miesiąc
Justyna, 20 lat, Kobieta, Student
Mam do wynajęcia pokój jednoosobowy, nieprzejściowy w Gdynii ( Karwiny ) Dzielnica położona między Orłowem a Redłowem. Bezpośredni dojazd do Sopotu w 12 min, dojazd do kolejki SKM 15 min. Bezpośredni ... więcej..
Obluze PLN600 na miesiąc
Hania, 20 lat, Kobieta, Student
Dwie studentki AMW szukają dziewczyny do wspólnego zamieszkania na rok akademicki 2014/2015. Do wynajęcia jest przytulny, samodzielny (nieprzechodni) pokój, ok 13mkw w 3 pokojowym mieszkaniu. Pokój do... więcej..
Kamienna Góra PLN580 na miesiąc
Anna, 99 lat, Kobieta, Pracujący, Niepalący
SUPER lokalizacja, 4 min. na bulwar, 10 min. do SKM (Wzg.św.Maksym.), bus, sklep 1 min. Słoneczny pok. z widokiem na park w przytulnym mieszkaniu na 3-cim p. w 4-ro piętrowym bloku z cegły, bez wind... więcej..
Karolina nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..

18 lat, Kobieta, Pracujący
Hello I am looking for a furnished room in Gdynia, I am graduated from translation and interpreting department and will be working in Gdynia. Please contact me if you have a room I will be renting ... więcej..

40 lat, Mężczyzna, Pracujący
spokojny szuka pokoju do wynajęcia... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Gdynia. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Gdynia to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Gdynia - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.