Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 40 rooms available in Bielsko-Biala now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Zlote Lany PLN497 na miesiąc
Anna, 26 lat, Kobieta, Inny
Wynajmę pokój w trzypokojowym mieszkaniu na 1 piętrze przy ul. Ignacego Krasickiego. Poszukujemy współlokatora/współlokatorki. Każdy ma swój pokój. Mieszkanie zawiera wspólną łazienkę i kuchnię. D... więcej..
Zlote Lany PLN600 na miesiąc
Agnieszka, 28 lat, Kobieta, Pracujący
Szukamy sympatycznego/sympatycznej współlokatora/współlokatorki do mieszkania. Mieszkanie umeblowane, w pełni wyposażone, fajna okolica. Jesteśmy bezkonfliktowi, sympatyczni i szukamy takich samych ... więcej..
Sródmiescie PLN520 na miesiąc
Dominika, 26 lat, Kobieta, Pracujący, Niepalący
Mieszkanie do współdzielenia w ścisłym centrum. Os. Śródmiejskie, także lokalizacja- znakomita. Jeden pokoj wynajmuje ja, drugi wspolokator (oboje pracujemy), trzeci pokoj jest do zamieszkania. Jes... więcej..

20 lat, Kobieta, Student
Marta nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..
Adrianna nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..

29 lat, Kobieta, Inny, Niepalący
Witam! Szukam pokoju/mieszkania do wynajęcia. Najlepiej w centrum, z pralką, lodówką i internetem. Preferuję spokojnych współlokatorów...... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Bielsko-Biala. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Bielsko-Biala to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Bielsko-Biala - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.