Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 25 rooms available in Czestochowa now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Sródmiescie PLN550 na miesiąc
Lidia, 35 lat, Kobieta, Inny
Częstochowa .Pokoje 1 i 2 osobowe z internetem i pełnym umeblowaniem. w domu o wysokim standarcie. Cały dom jest przeznaczony do samodzielnej dyspozycji studentów i młodzieży pracującej .Pokoje są z... więcej..
Sródmiescie PLN400 na miesiąc
Lidia, 35 lat, Kobieta, Inny
Pokoje 1 i 2 osobowe umeblowane z internetem w domu o wysokim standarcie. Cały domek przeznavczony jest do samodzielnej dyspozycji studentów.Kuchnia i łązienki są całkowicie wyposażone. ogrzewanie cen... więcej..
Tysiaclecia PLN1200 na miesiąc
Wojtek, 42 lat, Mężczyzna, Inny
Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na Tysiącleciu, niedaleko Politechniki i AJD (oraz TRW na ul. Rolniczej), idealne dla studentów, jak i osób pracujących. Odnowione w ubiegłym roku, umeblowane, z Int... więcej..

20 lat, Kobieta, Student
Kamila nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..

22 lat, Kobieta, Student
Wynajmę pokój 1-osobowy, najlepiej w mieszkaniu zamieszkującym przez dziewczyny. Jestem osobą spokojną, bezkonfliktową, koleżeńską.. Posiadam internet bezprzewodowy więc stałe łącze nie jest konieczne... więcej..
Witam, szukam pokoju do wynajęcia najlepiej na Tysiącleciu, choć inne pokoje w pobliżu politechniki również są mile widziane .) jestem osobą studiującą, bezkonfliktową, uczciwą lojalną oraz niepalącą.... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Czestochowa. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Czestochowa to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Czestochowa - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.