Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 20 rooms available in Czestochowa now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Tysiaclecia PLN350 na miesiąc
Marzena, 20 lat, Mężczyzna, Inny
Wolne 1 miejsce w pokoju dwu osobowym (mieszka już młody mężczyzna) w mieszkaniu 2 pokojowym. Drugi pokój 2 osobowy jest na razie cały wolny. Mieszkanie w pełni umeblowane. W sąsiedztwie są Uczelni... więcej..
Tysiaclecia PLN300 na miesiąc
Marzena, 20 lat, Mężczyzna, Inny
Wolny 1 pokój dwu osobowy w mieszkaniu 2 pokojowym. W drugim pokoju mieszka młody mężczyzna (mam tam też 1 wolne miejsce) – mieszkanie w pełni umeblowane. W sąsiedztwie są Uczelnie, M-1 i środków... więcej..
Wyczerpy-Aniolów PLN550 na miesiąc
Tomasz, 18 lat, Kobieta, Inny
Witam, jest do wynajęcia poziom w domu, na pierwszym piętrze. Ładna okolica, spokojna, ogródek do dyspozycji. Media, bieżąca ciepła woda, bieżący odpływ ścieków. Mieszkanie do wynajęcia razem z wyposa... więcej..

22 lat, Kobieta, Student
Sandra nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..
Witam. Poszukuje wraz z chlopakiem fajnego,a zrazem w przyzwoitej cenie pokoju. ... więcej..

20 lat, Mężczyzna, Pracujący
Mam 20 lat, pochodzę z południa polski, zamierzam rozpocząć pracę w magazynie na ulicy Tadeusza Rejtana i poszukuję pokoi w jego okolicy. Więcej o Mnie: Palący, nie pijący długowłosy brunet ... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Czestochowa. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Czestochowa to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Czestochowa - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.