Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 56 rooms available in Katowice now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Koszutka PLN405 na miesiąc
Anita, 25 lat, Kobieta, Student
Poszukiwana współlokatorka do dużego pokoju 2‒osobowego z balkonem na ul.Sokolskiej w Katowicach (osiedle Koszutka, obok kina Kosmos). Mieszkanie umeblowane, blisko centrum, cicha i zielona okolica. ... więcej..
Sródmiescie PLN500 na miesiąc
Kinga , 22 lat, Para, Student
Hej, 2 studentki z UE poszukują współlokatora lub współlokatorki do pokoju 1-osobowego. Mieszkanie usytuowane niedaleko AWF ... więcej..
Ligota PLN450 na miesiąc
Krzysztofa, 23 lat, Kobieta, Student, Niepalący
Ligota, niedaleko dworca. Poszukujemy wspolokatorke-studentke do studenckiego mieszkanka / 56m2 na pierwszym pietrze (2 niezalezne pokoje z kuchnia, lazienka i balkonem)/ . Pierwszy pokoj to jedynka... więcej..

18 lat, Kobieta, Student
Poszukuję pokoju jednoosobowego, najlepiej w Śródmieściu, Koszutce czy dzielnicach w okolicy Sosnowca. Jestem studentką II roku filologii na UŚ w Sosnowcu. ... więcej..

22 lat, Kobieta, Student, Niepalący
Jestem studentką, poszukuję pokoju, najlepiej w mieszkaniu ze studentami. Im taniej, tym lepiej :) ... więcej..

20 lat, Kobieta, Student
Poszukuję jednoosobowego, nieprzechodniego pokoju do wynajęcia w okolicach UE. Może być tylko z łóżkiem, ważne by nie było starych meblościanek. :) Jeżeli ktoś poszukuje osób do wynajęcia mieszkania,... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Katowice. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Katowice to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Katowice - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.