Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 76 rooms available in Katowice now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Sródmiescie PLN500 na miesiąc
Betina, 19 lat, Kobieta, Student
Tak ja w tytule. Więcej informacji na priv. ;))... więcej..
Sródmiescie PLN480 na miesiąc
Michalina, 21 lat, Kobieta, Student, Niepalący
Do wynajęcia 2 pokoje. 1 pokój - jednoosobowy w cenie 460 zł lub dwuosobowy 560zł 2 pokój -jednoosobowy w cenie 480 zł lub dwuosobowy 580zł (w cenie czynszu internet, opłata za śmieci oraz dodat... więcej..
Sródmiescie PLN460 na miesiąc
Michalina, 21 lat, Kobieta, Student, Niepalący
Do wynajęcia 2 pokoje. 1 pokój - jednoosobowy w cenie 460 zł lub dwuosobowy 560zł 2 pokój -jednoosobowy w cenie 480 zł lub dwuosobowy 580zł (w cenie czynszu internet, opłata za śmieci oraz dodat... więcej..

20 lat, Kobieta, Student
Witam! :D poszukuje pokoju 1os. w okolicy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Cena do 600zł +media.... więcej..

19 lat, Kobieta, Student
Witam! Szukam pokoju nieprzechodniego, jednoosobowego w Katowicach (Śródmieście), najlepiej niedaleko AWFu. :-)... więcej..
Agnieszka nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Katowice. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Katowice to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Katowice - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.