Poland
EasyRoommate PL has 47 rooms available in Katowice now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Ligota PLN650 na miesiąc
Dorota, 24 lat, Kobieta, Student
Jestem studentką Sląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szukam współlokatorki ( dziewczyny) do 2 pokojowego mieszkanie na ulicy Rolnej w Katowicach. Mieszkanie bardzo ładne, dobrze wyposażon... więcej..
Piotrowice PLN550 na miesiąc
Wiesława, 57 lat, Kobieta, Pracujący, Niepalący
Witam! Wynajmę pokój młodej, pracującej lub uczącej się kobiecie (wyłącznie osoba niepaląca). Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Odrodzenia - Katowice-Piotrowice (w okolic... więcej..
Sródmiescie PLN720 na miesiąc
Natalia, 27 lat, Kobieta, Pracujący, Niepalący
Wolny od zaraz duży (25m), słoneczny pokój 2 osobowy, może być dla pary. Nieprzechodni, umeblowany, zamykany na klucz. Mieszkanie po remoncie, z Internetem, CO, wyposażone we wszystkie sprzęty (now... więcej..

27 lat, Mężczyzna, Pracujący
Poszukuję pokoju do wynajęcia w Katowicach- najlepiej śródmieście.... więcej..

23 lat, Mężczyzna, Pracujący
Poszukuję pokoju do wynajęcia, jednoosobowego w Katowicach (najlepiej w centrum).Jestem pielęgniarką, miesiąc temu skończyłam studia I stopnia i od maja rozpoczynam pracę. Bardzo zależy mi na szybkim ... więcej..

25 lat, Kobieta, Pracujący
Szukam pokoju do wynajecia - umeblowany, Brynów - niedaleko ulicy Połomińskiej... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Katowice. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Katowice to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Katowice - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.
Zapomniałeś hasła?

Wpisz poniżej adres email pod jakim zarejestrowałeś się na Wspollokator.pl, a my wyślemy Ci hasło bezpośrednio na skrzynkę!

Proszę wybrać miasto