Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 68 rooms available in Katowice now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Bogucice PLN600 na miesiąc
Justyna, 36 lat, Para, Pracujący, Niepalący
Mieszkanie 4- pokojowe w Bogucicach, niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego i Śląskiego oraz Muzeum Śląskiego. Położone w bezpiecznej okolicy na osiedlu Kukuczki, w bloku. Blisko przystanków komunikacji... więcej..
Katowice PLN900 na miesiąc
Krzysztof, 23 lat, Mężczyzna, Student, Niepalący
do wynajecia 1 duzy pokoj w mieszkaniu 2-pokojowym w bloku, w calosci uzytkowanym przez studentow (lacznie 56m2, Kuchnia i Lazienka wspolna dla obu pokoi) Lokalizacja pozwala szybko osiagnac: ... więcej..
Koszutka PLN660 na miesiąc
Agnieszka, 27 lat, Kobieta, Inny
Pokój do wynajęcia w dwupokojowym mieszkaniu (całość ma 48m²). Mieszkanie znajduje się na Koszutce w pobliżu Kina Kosmos (Centrum Sztuki Filmowej). Okolica jest spokojna, w sąsiedztwie znajduje się ma... więcej..

20 lat, Kobieta, Student
Chętnie wynajmę pokój oczywiście jednoosobowy w centrum lub gdzieś niedaleko, Os. Witosa, Paderewa itp. Jestem studentką AWFu. Interesuje mnie pokój do 650 z mediami! Nie musi być duży, ale też nie c... więcej..

21 lat, Mężczyzna, Student
Witam, Miłosz jestem - miło mi bardzo. Jeśli już tutaj jesteś, to będzie mi jeszcze bardziej miło jeśli poświęcisz tą chwilę. Lat mam 21, studiuję "Grafikę" razem ze specjalnością "Multimedia" na ... więcej..

23 lat, Mężczyzna, Student, Niepalący
Spokojny, niekonfliktowy, niepalący, dbający o porządek student 5 roku poszukuje pokoju dla siebie w okolicy PŚ w Katowicach. Najlepiej os. Gwiazdy bądź os. Paderewskiego chociaż inne oferty też będę ... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Katowice. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Katowice to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Katowice - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.