Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 76 rooms available in Olsztyn now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Likusy PLN470 na miesiąc
Janusz, 38 lat, Mężczyzna, Pracujący
Do wynajęcia od zaraz dla niepalącej papierosów studentki przytulny jednoosobowy pokój o pow. 16 m2. Osobne wejście. Do dyspozycji kuchnia, łazienka, szybki Internet (również bezprzewodowy). Możliwość... więcej..
Nagórki PLN700 na miesiąc
Adam, 35 lat, Mężczyzna, Inny, Niepalący
Wynajmę pokój dwuosobowy w mieszkaniu 4-pokojowym, studenckim. Pokój jest największy z wszystkich czterech - ma 20 metrów (to jest salon) i ma dodatkowo balkon na stronę zachodnią (dużo światła). Ładn... więcej..
Pieczewo PLN500 na miesiąc
Urszula, 18 lat, Kobieta, Inny
Witam, mam do wynajęcia dwa pokoje w mieszkaniu na Pieczewie (trzeci pokój jest pusty, ale właściciel trzyma tam swoje rzeczy) - najchętniej od razu dwa, parze lub pracującym dziewczynom. Mniejszy ... więcej..

20 lat, Kobieta, Student, Niepalący
Witam, jestem studentką I roku II stopnia edukacji artystycznej. Poszukuję pokoju jednoosobowego, najlepiej w pobliżu Starego Miasta. Najbardziej odpowiadają mi lokalizacje Żołnierska, Bałtycka, Grunw... więcej..

26 lat, Mężczyzna, Pracujący
poszukuję pokoju jedno-osobowego lub miejsca w pokoju dwu-osobowym... więcej..
Jak wyżej! Zaczynam w tym roku studia na Wydziale Sztuki w Olsztynie i ze względu na to potrzebny mi pokój jednoosobowy do pracy w samotności i co bym nie przeszkadzała innym :) Do mieszkania chciała... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Olsztyn. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Olsztyn to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Olsztyn - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.