Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 187 rooms available in Poznan now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Winogrady PLN480 na miesiąc
Marcin, 19 lat, Mężczyzna, Student
Do wynajęcia świeżo wyremontowany pokój dwuosobowy na osiedlu Kosmonautów! Cena 480 zł od osoby już ze wszystkimi opłatami! Mieszkanie w pełni wyposażone! ... więcej..
Jezyce PLN700 na miesiąc
Roksana, 23 lat, Kobieta, Student, Niepalący
Szukamy osoby do mieszkania na ul. Kościelnej (Jeżyce). Jesteśmy studentami drugiego roku i szukamy sympatycznej osoby do wolnego pokoju jednoosobowego. Jesteśmy ugodowymi oraz miłymi studentami :))) ... więcej..
Jezyce PLN700 na miesiąc
Michał, 48 lat, Mężczyzna, Pracujący
Do wynajęcia w mieszkaniu studenckim niezależny pokój jednoosobowy 13 m2. Wejście do pokoju niezależne zamykane na klucz. Centrum Poznania do większości Uczelni dojście pieszo ok 15 min. Blisko sklepy... więcej..
Hej , poszukuję pokoju do wynajęcia w centrum Gdańska , najlepiej żeby mieszkanie było w miare nowoczesne i przytulne oraz zeby ludzie mieszkający w nim byli otwarci na nowe znajomości. Jestem osobą r... więcej..

20 lat, Kobieta, Student
Jestem studentką 1 roku WSB, oraz szukam pokoju jednoosobowego. Mogę również dzielić z kimś pokój. Jestem osobą przyjazną, komunikatywną oraz chętnie nawiązuje nowe znajomości. ... więcej..

27 lat, Mężczyzna, Pracujący
Cześć! Po 8 latach mieszkania za granicą przenoszę się z powrotem do Polski i wybór padł na Poznań. Szukam fajnego pokoju w mieszkaniu/domu z dobrym towarzystwem. Mam wcześniejsze doświadczenia z d... więcej..
Pokoje do wynajęcia Poznan

Poznan zamieszkuje ok 553,6 tys. osób i uznawany jest za kolebke panstwa Polskiego. Nalezy takze do jednego z najwazniejszych osrodków szkolnictwa wyzszego w kraju. W skali kraju Poznan zajmuje czwarte miejsce pod wzgledem liczby studentów ogólem. Poznan jest takze uznawany za stolice nowych technologii, która przyciaga coraz wieksza liczbe studentów oraz mlodych profesjonalistów.

Okolica:
Poznan jest podzielony na 42 dzielnice. Dla wiekszosci studentów najlepszym miejscem na lokum sa dzielnice: Rataje czy Lazarz. To wlasnie niedaleko tych dzielnic mieszcza sie najwieksze osrodki akademickie.

    Fakty i dane:
  • Srednia stawka wynajecia pokoju:PLN 560
  • Srednia stawka wynajecia kawalerki:PLN 1100
  • Srednia stawka wynajecia mieszkania do 34 m2:1077,26
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Poznan. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Poznan to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Poznan - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.