Poland
EasyRoommate PL has 186 rooms available in Poznan now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Szczepankowo PLN450 na miesiąc
Sławek, 46 lat, Para, Pracujący
Do wynajęcia dom z dwoma samodzielnymi mieszkaniami (piętro+ parter) rozdzielone dwoma wejściami z antywłamaniowymi drzwiami. Możliwość wynajęcia poszczególnych pokoi lub mieszkania. Na ogrodzonej d... więcej..
Wilda PLN1200 na miesiąc
Piotr, 37 lat, Para, Pracujący, Niepalący
Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie z wyposażeniem. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę mikrofalową, kuchenkę gazowo-elektryczną, lodówkę, zestaw sztućców, naczyń, garnków. W łazience wanna z prysznic... więcej..
Ogrody PLN600 na miesiąc
Artur, 25 lat, Mężczyzna, Pracujący
Dzien dobry Mam na wynajęcie bardzo przytulny pokój na ogrodach. Jest on dosyć spory ok 20m/2 tak więc mogą w nim mieszkać również dwie osoby. Cena dotyczy wynajecia pokoju niezaleznie czy ma byc ... więcej..

24 lat, Kobieta, Pracujący
j/w... więcej..
Hello, My name is Mina :) I need a place to stay in Poznan for three months and I would like to have roommates instead of staying by myself. My ideal place has WiFi and within walking distance to ... więcej..

18 lat, Mężczyzna, Pracujący
witam z ziomkiem szukamy w sumie osoby z którą coś wynajmiemy.. ziomeczka wiecznie nie ma a ja sam siedzieć nie lubię wiec przydała by się 3 os. zainteresowanych zapraszam jakoś się dogadamy napewno :... więcej..
Pokoje do wynajęcia Poznan

Poznan zamieszkuje ok 553,6 tys. osób i uznawany jest za kolebke panstwa Polskiego. Nalezy takze do jednego z najwazniejszych osrodków szkolnictwa wyzszego w kraju. W skali kraju Poznan zajmuje czwarte miejsce pod wzgledem liczby studentów ogólem. Poznan jest takze uznawany za stolice nowych technologii, która przyciaga coraz wieksza liczbe studentów oraz mlodych profesjonalistów.

Okolica:
Poznan jest podzielony na 42 dzielnice. Dla wiekszosci studentów najlepszym miejscem na lokum sa dzielnice: Rataje czy Lazarz. To wlasnie niedaleko tych dzielnic mieszcza sie najwieksze osrodki akademickie.

    Fakty i dane:
  • Srednia stawka wynajecia pokoju:PLN 560
  • Srednia stawka wynajecia kawalerki:PLN 1100
  • Srednia stawka wynajecia mieszkania do 34 m2:1077,26
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Poznan. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Poznan to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Poznan - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.
Zapomniałeś hasła?

Wpisz poniżej adres email pod jakim zarejestrowałeś się na Wspollokator.pl, a my wyślemy Ci hasło bezpośrednio na skrzynkę!

Proszę wybrać miasto