Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 181 rooms available in Poznan now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Rataje PLN390 na miesiąc
Marek, 55 lat, Mężczyzna, Inny
Studentom (studentkom) wynajmę pokój o powierzchni 25 metrów kwadratowych w mieszkaniu studenckim (w sumie 64 mkw) na Starym Żegrzu (Rataje). W pokoju mogą mieszkać 2 lub 3 osoby. W pozostałych dwóc... więcej..
Centrum PLN450 na miesiąc
Magda, 18 lat, Kobieta, Student
Cześć! Poszukujemy osób do pięknego mieszkania w kamienicy na Matejki do pokoju dwuosobowego od 1 września. Dopiero zaczynamy wynajmować to mieszkanie, jest po generalnym odświeżeniu, ściany odm... więcej..
Lazarz PLN2000 na miesiąc
Urszula, 18 lat, Kobieta, Pracujący
3 pokojowe umeblowane dla 4 osób mieszkanie wolne praktycznie od zaraz. Pokoje niezależne, kuchnia, łazienka wyposażone.\ Doskonałe połączenie komunikacyjne. ... więcej..

Wiek pomiędzy 18 i 99, Grupa
0 Mężczyzn, 0 Kobiet
Witam, szukam pokoju dla pary w okolicy Politechniki i AWF, najlepiej Rataje. Pokój nieprzejściowy, bez aneksu, do wynajęcia od zaraz do końca czerwca. Pokój powinien być zadbany, umeblowany, mile ... więcej..

22 lat, Kobieta, Student
Chciałabym znaleźć coś w okolicach Rataj :) Jestem studenktą Architektury Krajobrazu IV roku :)... więcej..

20 lat, Kobieta, Student, Niepalący
Szukam pokoju jednoosobowego, najlepiej w mieszkaniu dwupokojowym bez właściciela. Najlepsza lokalizacja: Wilda, Łazarz blisko Głogowskiej/Hetmańskiej, ewentualnie Centrum. Jestem studentką sinologi... więcej..
Pokoje do wynajęcia Poznan

Poznan zamieszkuje ok 553,6 tys. osób i uznawany jest za kolebke panstwa Polskiego. Nalezy takze do jednego z najwazniejszych osrodków szkolnictwa wyzszego w kraju. W skali kraju Poznan zajmuje czwarte miejsce pod wzgledem liczby studentów ogólem. Poznan jest takze uznawany za stolice nowych technologii, która przyciaga coraz wieksza liczbe studentów oraz mlodych profesjonalistów.

Okolica:
Poznan jest podzielony na 42 dzielnice. Dla wiekszosci studentów najlepszym miejscem na lokum sa dzielnice: Rataje czy Lazarz. To wlasnie niedaleko tych dzielnic mieszcza sie najwieksze osrodki akademickie.

    Fakty i dane:
  • Srednia stawka wynajecia pokoju:PLN 560
  • Srednia stawka wynajecia kawalerki:PLN 1100
  • Srednia stawka wynajecia mieszkania do 34 m2:1077,26
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Poznan. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Poznan to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Poznan - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.