Poland
Zapomniales hasla ?

Podaj swój adres email , a My wyslemy link, abys mógl zmienic swoje haslo

EasyRoommate PL has 14 rooms available in Koszalin now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Przylesie PLN900 na miesiąc
Dariusz, 30 lat, Mężczyzna, Inny, Niepalący
Mam do wynajęcia pokój 2-osobowy z balkonem w 3-pokojowym mieszkaniu w bloku na osiedlu Przylesie blisko gmachu Politechniki przy ulicy Śniadeckich (ok. 7min. drogi na pieszo). Powierzchnia pokoju wyn... więcej..
Przylesie PLN860 na miesiąc
Dariusz, 30 lat, Mężczyzna, Inny, Niepalący
Mam do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu w bloku na osiedlu Przylesie, blisko gmachu Politechniki przy ulicy Śniadeckich (ok. 7min. drogi na pieszo). Powierzchnia pokoju wynosi 17m2. Jest on um... więcej..
Przylesie PLN500 na miesiąc
Dariusz, 30 lat, Mężczyzna, Inny, Niepalący
Mam do wynajęcia pokój 1-osobowy w 3-pokojowym mieszkaniu w bloku na osiedlu Przylesie blisko gmachu Politechniki przy ulicy Śniadeckich (ok. 7min. drogi na pieszo). Powierzchnia pokoju wynosi 12m2. J... więcej..

39 lat, Mężczyzna, Pracujący
witam , proszę okontakt w sprawie wynajmu pokoju .pozdrawiam... więcej..

18 lat, Kobieta, Student
Joanna nie posiada jeszcze opisu, wyslij wiadomosc, zeby dowiedziec sie wiecej... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Koszalin. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Koszalin to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Koszalin - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.