Poland
EasyRoommate PL has 47 rooms available in Szczecin now!
Krok 1 - Załóż darmowy profil w prosty sposób
Założenie darmowego profilu zajmuje 30s i pozwala zachować wyniki wyszukiwania oraz powrót do nich w każdej chwili.
Krok 2 - Przeszukaj dostępne ogłoszenia
Użyj naszego nowego narzędzia wyszukiwania i znajdź: Współlokatora/Pokój/Mieszkanie.
Krok 3 - Znajdź pasujące ogłoszenia
Wybierz najlepsze ogłoszenia, nawiąż kontakt bezpośrednio przez Współlokatora lub po prostu telefonicznie! To takie proste!

Zelechowa PLN450 na miesiąc
Karolina, 26 lat, Kobieta, Student
Witamy, mamy pokój do wynajęcia 25m2 z balkonem . W mieszkaniu znajdują się wszystkie sprzęty AGD naczynia, garnki, internet, etc. Pod kamienicą znajdują się autobusy: nocny, pospieszny, do tramwaju 3... więcej..
Niebuszewo PLN550 na miesiąc
Wojtek, 42 lat, Mężczyzna, Inny
Wynajmę pokój przy ul. Łabędziej w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie bez właściciela, w kuchni 2 lodówki, pralka, TV kablowa UPC(pełny pakiet) , internet 25 Mb/s ; mieszkanie z używalnością piwnicy; ... więcej..
Gumience PLN580 na miesiąc
Kamil, 20 lat, Mężczyzna, Student
Ul. Bronowicka 5 minut do wydziału humanistycznego US 1 wolny pokój w 3 pokojowym mieszkaniu. żabka pod blokiem, do fresha 2 minuty, do biedronki 3 minuty, do maka 8 minut, do kfc 10 minut, cpn 5 mi... więcej..

20 lat, Mężczyzna, Student
Szukam pokoju do 500zł/msc lub połówki pokoju do 350zł/msc w Szczecinie. ... więcej..

21 lat, Mężczyzna, Pracujący
niepalący, pracujący wynajmie pokój od 30 marca !... więcej..

37 lat, Kobieta, Pracujący, Niepalący
Witam! Szukam pokoju do wynajecia w Szczecinie z 1 marca.Prosze o kontakt.... więcej..
Kim jesteśmy
O nas?

Istniejemy od ponad 15 lat i należymy do największego serwisu związanego z wynajmem. Mamy olbrzymi wybór pokoi i stancji do wynajęcia w Szczecin. Korzystając z naszego serwisu masz pewność szybkiego i bezpieczngo znalezienia pokoju. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest czynne całą dobę. Masz pokoje do wynajęcia - SPRAWDŹ BENEFITY WYNAJĘCIA Z NAMI!
Dlaczego wybrać akurat nas?

Jeżeli szukasz pokoju lub współlokatora w Szczecin to Wspollokator.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem! Współlokatorzy, mieszkania studenckie i pokoje Szczecin - to wszystko znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane ręcznie i codziennie uaktualniane. Mamy mnóstwo przydatnych narzędzi jak np. dopasowanie względem podanych kryteriów czy też wyszukiwanie na mapie. Dodanie profilu lub ogłoszenia jest darmowe! Znajdź pokój do wynajęcia z nami.
Zapomniałeś hasła?

Wpisz poniżej adres email pod jakim zarejestrowałeś się na Wspollokator.pl, a my wyślemy Ci hasło bezpośrednio na skrzynkę!

Proszę wybrać miasto